12 травня 2026 року в парафії св. Антонія в м. Корець відбувся день зосередження духовенства Луцької дієцезіїї.
Конференцію виголосив о. Костянтин Морозов про «Страждання не винно».
На прикладі праведного Йова, він розповів про проект «Дати Матері надію» — терапію скеровану на допомогу жінкам-матерям яких сини чи дочки загинули на війні. Він наголосив що на початковому етапі можна лиш «споглядати на Христа в стражденному». Поступово учасниці проекту провадять терапію матері, одна одній та перемінюють взаємно одна одну. Згодом відбувся травневий молебень, Літургія Годин, Адорація та була можливість приступити до таїнства поєднання з Богом.
Святу Месу очолив єпископ Віталій Скомаровський.
Під час проповіді о. Томаш Чопор – настоятель парафії в Корці, пригадав що варто відпочивати у Христі під час Євхаристії.














