З 8 по 10 травня в луцькій катедральній парафії відбувся курс «Нове Життя» який провадила спільнота «Галілея».
«Це був час глибоких розмов, молитви, підтримки, відкритих сердець і Божої присутності. Ми сміялися, ділилися переживаннями, шукали відповіді, вчилися довіряти Богові й бачили, як Ісус змінює життя.» - свідчать учасники.
Дякуємо Богові за кожну людину, кожну історію та кожне серце, до якого Він торкався.










